Odszkodowania Bydgoszcz – pomoc w uzyskaniu odszkodowań

Nie mamy wpływu na to, jak na drodze zachowują się inni kierowcy. Dlatego nie zawsze uda nam się uniknąć stłuczki lub większej kolizji. Jeżeli jesteś z Bydgoszczy lub okolic, możemy zaoferować Ci pomoc w uzyskaniu odszkodowania po wypadku samochodowym, które jako poszkodowanemu po prostu Ci się należy.

Odszkodowania Bydgoszcz

Odszkodowania komunikacyjne – Bydgoszcz

Statystyki niestety nie pozostawiają złudzeń. Polskie drogi nie należą do najbezpieczniejszych, zarówno ze względu na stan nawierzchni w wielu miejscach w kraju, jak również ze względu na nieodpowiedzialność oraz bardzo często także brawurę innych uczestników ruchu drogowego. Bezpieczeństwa na drodze nie zwiększa dodatkowo fakt, że wielu kierowców nie dba należycie o sprawność techniczną swoich pojazdów czy też siada za kierownicę pod wpływem alkoholu.

W 2019 roku w całym woj. kujawsko-pomorskim odnotowano niemalże 30 000 wypadków oraz kolizji. Rannych w wypadkach zostało prawie 1 000 osób, a ponad 200 straciło życie. Wyłącznie w samej Bydgoszczy doszło do 6 270 zdarzeń drogowych, co oznacza, że na 1 000 mieszkańców tego miasta przypada ich aż 17,19. Jednocześnie niechlubny tytuł najbardziej kolizyjnej ulicy w Bydgoszczy przypadł w 2019 roku ulicy Fordońskiej. To na niej miało miejsce ponad 500 wypadków i innych kolizji drogowych.

Nasze życie nie jest jednak kolejną tabelą w statystykach. Będąc poszkodowanym w kolizji lub wypadku samochodowym, pomoc w uzyskaniu odszkodowania komunikacyjnego z ubezpieczenia OC sprawcy może okazać się niezbędna. Sami bardzo często ze względu na skutki zdarzenia nie jesteśmy w stanie poświęcić swojego czasu i uwagi dochodzeniu praw do adekwatnej rekompensaty po wypadku samochodowym. Wiele osób nie zdaje sobie również sprawy, jak wysokie należy im się świadczenie. Nasi eksperci na co dzień zajmują się tematem ubezpieczeń komunikacyjnych oraz odzyskiwaniem odszkodowań – pomocą w uzyskaniu kwoty wyższej niż pierwotnie oszacował to ubezpieczyciel. Po zapoznaniu się z dokumentacją szkody możemy pomóc Ci otrzymać dopłatę do świadczenia wypłaconego z ubezpieczenia komunikacyjnego sprawcy bez żadnych opłat wstępnych.

Odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych w Bydgoszczy – pomoc w uzyskaniu dopłaty

Jeżeli od zdarzenia drogowego na terenie Bydgoszczy czy też w innym miejscu kraju, w wyniku którego odniosłeś szkodę, nie minęły jeszcze 3 lata, a wysokość świadczenia otrzymanego od ubezpieczyciela nie była dla Ciebie satysfakcjonująca, możesz zgłosić się do nas. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu odszkodowania po wypadku samochodowym z ubezpieczenia komunikacyjnego sprawcy. Rekompensaty, która rzeczywiście będzie odpowiadać rozmiarom poniesionych szkód. Ponieważ proces samodzielnego odzyskiwania odszkodowania komunikacyjnego nie należy ani do najszybszych ani do najprostszych, proponujemy rozwiązanie, dzięki któremu szybko otrzymasz należne Ci pieniądze. Zgłaszając się do nas nic nie ryzykujesz. Możesz tylko zyskać oszczędzając sobie jednocześnie stresu oraz nerwów związanych z dochodzeniem swoich praw w sądzie.

Szybka pomoc w uzyskaniu odszkodowania po wypadku lub dopłaty do niego

Mieszkańcy Bydgoszczy oraz okolic mogą liczyć na wsparcie naszych specjalistów, którzy pomogą im starać się o przysługujące im świadczenie lub dopłatę do niego, jeżeli ubezpieczyciel zaniżył jego kwotę. Odzyskiwanie odszkodowań po wypadkach samochodowych to u nas niezwykle prosta i szybka procedura, dzięki której już wkrótce będziesz mógł zapomnieć o sprawie. Wystarczy, że zgłosisz się do nas i prześlesz decyzję ubezpieczyciela wraz z kosztorysem naprawy. Najczęściej już po jednym dniu możemy określić, czy należy Ci się wyższa rekompensata, a w ciągu kolejnych 7 dni od momentu podpisania dokumentów dopłata może znaleźć się na Twoim koncie.

Oferowana przez nas pomoc w uzyskaniu odszkodowania po wypadku samochodowym bądź należnej Ci dopłaty w razie zaniżenia kwoty świadczenia przez ubezpieczyciela to o wiele krótszy czas oczekiwania na odpowiednią rekompensatę bez konieczności samodzielnego kierowania sprawy do sądu. Pozwól nam sprawdzić, jak możemy wesprzeć Cię w Twojej sprawie!

Formularz kontaktowy
Wypełnij formularz. Przeprowadzimy ekspertyzę wstępną i skontaktujemy się z Tobą.

"*" oznacza pola wymagane

Wypełnij formularz. Przeprowadzimy ekspertyzę wstępną i skontaktujemy się z Tobą.
Hidden
Możesz dołączyć kosztorys lub kalkulację oraz decyzję ubezpieczyciela – dzięki temu otrzymasz wycenę szybciej. Jeśli nie masz tych dokumentów skontaktujemy się z tobą i pomożemy je uzyskać.
Upuść pliki tutaj lub
Maks. rozmiar pliku: 512 MB.
  Zgoda*
  Zero spamu - Twój numer jest bezpieczny
  * Pole wymagane
  Hidden
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
  Fundusz Odszkodowań Komunikacyjnych