Odszkodowania Katowice – pomoc w uzyskaniu dopłat

Jesteś poszkodowanym w wypadku i ubiegasz się o odszkodowanie? Katowice to Twoje miasto? Pomożemy Ci w uzyskaniu świadczenia adekwatnego do szkody. Jesteśmy po to, aby pomóc Tobie i Twojej rodzinie. Najczęściej będą Ci przysługiwały odszkodowanie lub zadośćuczynienie za doznane krzywdy. Z nami łatwiej je uzyskasz. Katowice to jeden z ważnych obszarów naszej działalności. Co zapewniamy?

Odszkodowania Katowice

Dziwić może fakt, że część uprawnionych do zadośćuczynienia nie tylko nie dochodzi swoich należności, ale nawet nie zdaje sobie sprawy z istnienia takiej możliwości. Wszystkim mieszkańcom Katowic, którzy ulegli wypadkowi komunikacyjnemu i potrzebują pomocy w uzyskaniu odszkodowania, pomocy mogą udzielić eksperci z naszej firmy.

Policyjne raporty wskazują, iż śląskie drogi nie należą do najbezpieczniejszych w kraju. W całym województwie w roku 2019 doszło do 61 tysięcy niebezpiecznych zdarzeń drogowych, co stanowi drugi rezultat w skali kraju. W samych Katowicach odnotowano ich przeszło 7 tysięcy, które przeliczone na tysiąc mieszkańców dają niezbyt chlubny wynik 24. Za najmniej przyjazną kierowcom katowicką drogę uznano ulicę Roździeńskiego – łącznie miało na niej miejsce 476 wypadków.

Martwić może fakt, że rosnąca liczba kolizji i stłuczek to problem ogólnopolski. Kierowcy coraz częściej dopuszczają się łamania przepisów drogowych. Przekraczanie nadmiernej prędkości, wymuszenia pierwszeństwa oraz jazda prowadzenie auta pod wpływem środków odurzających i alkoholu należą do najczęściej odnotowywanych wykroczeń. Niezależnie od przyczyn i okoliczności każdy wypadek wiąże się z powstaniem szkody, warto więc zdawać sobie sprawę z przysługującego prawa do zadośćuczynienia i wiedzieć, w jaki sposób można go dochodzić.

Dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych w Katowicach

Osoby, które obawiają się długotrwałej konfrontacji z towarzystwem ubezpieczeniowym lub gubią się w formalnościach, których należy dopilnować, mogą skorzystać ze wsparcia oferowanego przez naszą firmę. Zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy na każdym etapie procedury posłużą radą i pomogą w poprawnym wypełnieniu koniecznej dokumentacji. Do współpracy zapraszamy również wszystkich mieszkańców Katowic, którzy zastanawiają się w ogóle, czy z tytułu uczestnictwa w wypadku komunikacyjnym mogą w ogóle ubiegać się o odszkodowanie. Nasi pracownicy przeanalizują dostarczone dokumenty i zarekomendują odpowiednie działania.

Dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych – jak uzyskać pełną kwotę rekompensaty?

Bardzo często zdarza się, że odszkodowanie wypłacane przez towarzystwo ubezpieczeniowe zostaje celowo zaniżone. Większość poszkodowanych nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że przysługiwała im kota wyższa i godzi się na proponowane przez ubezpieczycieli warunki. Osoby, które decydują się na odwołanie od decyzji zazwyczaj spotykają się z odmową i informacją, iż dalsza część sporu będzie rozstrzygana na drodze sądowej. Taki argument jest najczęstszym powodem do powstrzymywania się od dalszych roszczeń, mimo, iż jest posunięciem nieuczciwym i niezgodnym z prawdą. Wszystkich mieszkańców Katowic poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, którzy podejrzewają, iż nie wypłacono im rekompensaty w pełnym wymiarze, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nieodpłatnie przeanalizujemy dotychczasową dokumentację i na jej podstawie oszacujemy, czy istnieją podstawy, aby ubiegać się o dodatkowe pieniądze. Aby oszczędzić klientom formalności i czynności urzędowych, zajmiemy się również rozmowami z towarzystwem ubezpieczeniowym.

Bardzo często już samo uczestnictwo w wypadku komunikacyjnym wiąże się z dużym stresem. Korzystając z pomocy naszej firmy można oszczędzić sobie nieprzyjemności związanych ze skomplikowanymi procedurami i skupić na tym, co naprawdę ważne – powrocie do zdrowia i naprawie uszkodzonego mienia.

Formularz kontaktowy
Wypełnij formularz. Przeprowadzimy ekspertyzę wstępną i skontaktujemy się z Tobą.

"*" oznacza pola wymagane

Wypełnij formularz. Przeprowadzimy ekspertyzę wstępną i skontaktujemy się z Tobą.
Hidden
Możesz dołączyć kosztorys lub kalkulację oraz decyzję ubezpieczyciela – dzięki temu otrzymasz wycenę szybciej. Jeśli nie masz tych dokumentów skontaktujemy się z tobą i pomożemy je uzyskać.
Upuść pliki tutaj lub
Maks. rozmiar pliku: 512 MB.
  Zgoda*
  Zero spamu - Twój numer jest bezpieczny
  * Pole wymagane
  Hidden
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
  Fundusz Odszkodowań Komunikacyjnych