Odszkodowania Rzeszów – odszkodowania powypadkowe

Policyjne statystki nie kłamią – liczba wypadków komunikacyjnych w Rzeszowie i całym województwie podkarpackim nie maleje. W 2019 roku w tym niespełna dwustutysięcznym mieście doszło do 4268 zdarzeń drogowych, co stanowi drugi najgorszy wynik w kraju, mniej bezpiecznie jest tylko w Katowicach.

Odszkodowania Rzeszów

W ciągu ostatnich 3 lat byłeś poszkodowanym? Nasz Fundusz pomoże Ci uzyskać odszkodowania komunikacyjne adekwatne do szkody! Działamy na terenie całej Polski, w tym również w Rzeszowie.

Pełne odszkodowanie po wypadku – Rzeszów

Województwo podkarpackie nie należy do szczególnie bezpiecznych. W 2019 roku zanotowano tam aż 331 wypadków z udziałem pieszych, w których zginęło 55, a rannych zostało 280 osób. Duża część kolizji miała miejsce właśnie w Rzeszowie – najczęściej do przykrych w skutkach zdarzeń dochodziło na al. T. Rejtana. Ich przyczyny były różne: nadmierna prędkość, jazda pod wpływem alkoholu, niezachowanie należytej ostrożności czy niedopasowanie do warunków pogodowych.

Jeśli i Ty jesteś jednym z poszkodowanych, to wiedz, że z opłacanego comiesięcznie przez każdego właściciela samochodu ubezpieczenia OC należy Ci się odszkodowanie lub przynajmniej zadośćuczynienie. Wiele osób uprawnionych do takiej formy rekompensaty od sprawcy nie jest świadoma swoich praw i niejednokrotnie ich nie dochodzi. W ramach prowadzonego przez nasz Fundusz programu Polisa Plus mieszkańcom Rzeszowa świadczymy pomoc w uzyskaniu odszkodowania za udział w wypadku i staramy się uzyskać dopłaty do zaniżonych świadczeń.

Sprawne odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych – Rzeszów

Wielu ubezpieczycieli zamiast pomagać celowo zaniża wysokość wypłacanych rekompensat poprzez proponowanie poszkodowanym najtańszych rozwiązań likwidacji szkody, zaniżanie wartości pojazdu czy próbę udowodnienia, że klient poniósł znacznie mniejszy uszczerbek na zdrowiu niż w rzeczywistości. Zaoferowana kwota nie zawsze pokryje koszty leczenia czy naprawy auta. A jeśli ktoś nie za bardzo rozeznaje się w zawiłościach prawnych, może nieświadomie zgodzić się na mało korzystną ugodę. Co można wówczas zrobić? Oczywiście istnieje możliwość złożenia odwołania od pierwotnej decyzji, jednak rzadko kiedy zakończy się to pozytywnym rozpatrzeniem sprawy. Wnioskujący o odszkodowania powypadkowe często otrzymują także informację, że zasadność roszczeń udowodni wyłącznie sąd, co skutecznie odstrasza ich od podejmowania dalszych działań. Takim osobom udzielamy w naszej firmie pomocy i wsparcia w ramach Polisy Plus.

Polisa Plus – pomoc w uzyskaniu dopłaty do odszkodowania po wypadku komunikacyjnym – Rzeszów

Fundusz Odszkodowań Komunikacyjnych działający w ramach programu Polisa Plus tworzy grupa ekspertów, rzeczoznawców i konsultantów, którzy pomagają poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych uzyskać godziwe świadczenia finansowe. Jednym z miast, w którym działamy, jest właśnie Rzeszów. Wszystkim mieszkańcom tego miasta oraz okolicznych miejscowości położonych w województwie podkarpackim chętnie udzielimy pomocy w zakresie uzyskania dopłat do odszkodowania z OC lub AC. Jeśli uważasz, że nie wypłacono Tobie lub Twoim bliskim takiej kwoty, na którą zasługiwałeś z tytułu poniesionych strat, zgłoś się do nas – nieodpłatnie przeanalizujemy sprawę i powiemy Ci, czy istnieje szansa na otrzymanie większej rekompensaty.

Jak uzyskać wyższą rekompensatę finansową po wypadku komunikacyjnym? Pomoc dla mieszkańców Rzeszowa

Uważasz, że otrzymałeś zbyt małą rekompensatę za poniesione szkody? Jeśli wypadek komunikacyjny miał miejsce w przeciągu ostatnich 3 lat, to istnieje szansa na zdobycie dopłaty do uzyskanych świadczeń. Skontaktuj się z nami, a my za darmo przeprowadzimy szczegółową ekspertyzę sprawy. Po analizie przesłanej dokumentacji – koniecznie musi zawierać protokół z wypadku komunikacyjnego, a w niektórych przypadkach także ocenę szkód wykonaną przez rzeczoznawcę – powiemy Ci, czy Twoje racje są zasadne. Niczego nie ryzykujesz, a być może uzyskasz dodatkowe środki z odszkodowania komunikacyjnego OC lub AC sprawcy. Wszystkie osoby potrzebujące wsparcia i pomocy zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.

Czekamy na Twoją wiadomość. Prawdopodobnie przysługuje Ci wyższe odszkodowanie – pozwól nam to sprawdzić.

Podobne artykuły
Odszkodowania Rzeszów

Odszkodowania Rzeszów – odszkodowania powypadkowe

Policyjne statystki nie kłamią - liczba wypadków komunikacyjnych w Rzeszowie i całym województwie podkarpackim nie maleje. W 2019 roku w tym niespełna dwustutysięcznym mieście doszło do 4268 zdarzeń drogowych,...

Formularz kontaktowy
Wypełnij formularz. Przeprowadzimy ekspertyzę wstępną i skontaktujemy się z Tobą.

"*" oznacza pola wymagane

Wypełnij formularz. Przeprowadzimy ekspertyzę wstępną i skontaktujemy się z Tobą.
Hidden
Możesz dołączyć kosztorys lub kalkulację oraz decyzję ubezpieczyciela – dzięki temu otrzymasz wycenę szybciej. Jeśli nie masz tych dokumentów skontaktujemy się z tobą i pomożemy je uzyskać.
Upuść pliki tutaj lub
Maks. rozmiar pliku: 512 MB.
  Zgoda*
  Zero spamu - Twój numer jest bezpieczny
  * Pole wymagane
  Hidden
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
  Fundusz Odszkodowań Komunikacyjnych