Odszkodowania Szczecin – powypadkowe

Nawet jeżeli jesteśmy dobrymi kierowcami, gdy zawini druga osoba, nie zawsze uda nam się uniknąć kolizji czy poważniejszego zderzenia z innym autem. Jeśli mieszkasz w Szczecinie lub w okolicy, możemy zaproponować Ci pomoc w uzyskaniu odszkodowania komunikacyjnego z ubezpieczenia OC sprawcy bądź dopłaty do niego, gdy TU zaniży wysokość rekompensaty.

Odszkodowania Szczecin

Odszkodowanie po wypadku samochodowym w Szczecinie

Stan dróg na terenie całego Szczecina może pozostawiać wiele do życzenia. I choć jest to miasto wojewódzkie, a drogi są tu regularnie naprawiane i modernizowane, jego mieszkańcy oraz wszystkie zmotoryzowane osoby, które odwiedzają Szczecin, wciąż powinni zachować szczególną ostrożność. Przy złym stanie nawierzchni nietrudno choćby o niewielką stłuczkę z innym autem. Dodając do tego duży ruch, obecność licznych tramwajów i autobusów miejskich, a także brawurę wielu kierowców oraz różne nieprzewidziane zdarzenia na drodze, ryzyko kolizji znacząco wzrasta.

Tylko w zeszłym roku na terenie Szczecina miało miejsce 8 294 zdarzeń drogowych, co oznacza, że na 1 000 mieszkańców przypada ich aż 20,6. Za najbardziej kolizyjną z ulic w mieście można uznać aleję Wojska Polskiego, która jest jedną z dłuższych ulic Szczecina i w dużej mierze przebiega przez często zakorkowane centrum. W samym 2019 roku odnotowano tu 327 zdarzeń drogowych. W całym woj. zachodnio-pomorskim doszło natomiast wtedy do prawie 23 000 kolizji oraz wypadków komunikacyjnych, w których ponad 1400 osób zostało rannych, a prawie 130 straciło życie.

Statystyki nie pozostawiają złudzeń. Szczecin jest miastem, w którym i Ty możesz stać się nieoczekiwanie poszkodowanym w wypadku samochodowym. Pomoc w uzyskaniu odszkodowania z ubezpieczenia komunikacyjnego może przy tym okazać się po prostu niezbędna. Szczególnie, gdy nie masz możliwości poświęcić sprawie odpowiednio dużo czasu, bądź też Towarzystwo Ubezpieczeń zaniżyło kwotę należnego Ci świadczenia.

Ubezpieczenia komunikacyjne i odzyskiwanie odszkodowań po wypadkach samochodowych to codzienność dla naszych ekspertów. Dlatego też możemy zaoferować fachową Ci pomoc w uzyskaniu odszkodowania powypadkowego lub dopłaty do niego i to bez pobierania żadnych opłat wstępnych.

Odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych z ubezpieczenia OC – Szczecin i okolice

Niestety zaniżanie przez firmy ubezpieczeniowe sum należnych poszkodowanym w zdarzeniach drogowych nie należy do rzadkości. Dlatego też, jeżeli od zdarzenia, w którym zostałeś poszkodowany, nie minęły jeszcze 3 lata, możemy za darmo zweryfikować Twoją sprawę i w większości przypadków zaoferować również pomoc w uzyskaniu odszkodowania po wypadku samochodowym z ubezpieczenia komunikacyjnego. Odzyskać je w takiej wysokości, jaka Ci się naprawdę należy. Ze wsparciem naszych ekspertów masz szansę zaoszczędzić nie tylko czas niezbędny do wywalczenia odpowiedniej rekompensaty, lecz także związanego z tym stresu i nerwów.

Odszkodowania komunikacyjne z ubezpieczenia OC i odzyskiwanie kwot, o które zostały one zaniżone, w ramach programu dopłat Polisa Plus to działania, którymi zajmujemy się każdego dnia.

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania komunikacyjnego po wypadku samochodowym w Szczecinie

Będąc mieszkańcem Szczecina lub okolicy Ty również możesz zgłosić się do nas, jeżeli TU zaniżyło należną Ci rekompensatę za szkody powstałe w wyniku kolizji lub wypadku samochodowego. Oferujemy niezwykle prostą i szybką procedurę realizowania dopłat do świadczeń wypłaconych przez firmy ubezpieczeniowe dla osób poszkodowanych w kolizjach i innych zdarzeniach drogowych, które otrzymały od TU zaniżone odszkodowania powypadkowe z ubezpieczenia komunikacyjnego. Odzyskanie z nami brakującej sumy możliwe jest już w ciągu 7 dni od przekazania nam niezbędnych informacji oraz podpisania stosownych dokumentów.

Z naszym wsparciem w krótkim czasie i bez wielu skomplikowanych formalności możesz otrzymać środki, które rzeczywiście pozwolą Ci zlikwidować szkodę powstałą w zdarzeniu drogowym. Zgłoś się do nas, a my sprawdzimy, czy także w Twoim przypadku możliwa jest dopłata!

Formularz kontaktowy
Wypełnij formularz. Przeprowadzimy ekspertyzę wstępną i skontaktujemy się z Tobą.

"*" oznacza pola wymagane

Wypełnij formularz. Przeprowadzimy ekspertyzę wstępną i skontaktujemy się z Tobą.
Hidden
Możesz dołączyć kosztorys lub kalkulację oraz decyzję ubezpieczyciela – dzięki temu otrzymasz wycenę szybciej. Jeśli nie masz tych dokumentów skontaktujemy się z tobą i pomożemy je uzyskać.
Upuść pliki tutaj lub
Maks. rozmiar pliku: 512 MB.
  Zgoda*
  Zero spamu - Twój numer jest bezpieczny
  * Pole wymagane
  Hidden
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
  Fundusz Odszkodowań Komunikacyjnych