Odszkodowania Kraków – pomoc w uzyskaniu odszkodowań

Jesteś poszkodowanym w wypadku i ubiegasz się o odszkodowanie? Kraków to Twoje miasto? Pomożemy Ci w uzyskaniu świadczenia adekwatnego do szkody. Jesteśmy po to, aby pomóc Tobie i Twojej rodzinie. Najczęściej będą Ci przysługiwały odszkodowanie lub zadośćuczynienie za doznane krzywdy. Z nami łatwiej je uzyskasz. Kraków to jeden z ważnych obszarów naszej działalności. Co zapewniamy?

odszkodowania Kraków

Odszkodowanie po wypadku samochodowym – Kraków

Według statystyk policji polskie szlaki komunikacyjne stają się coraz bezpieczniejsze dla podróżujących samochodami. Nie zmienia to jednak faktu, że w ciągu roku służby nadal odnotowują ponad 30 tysięcy wypadków, w których uczestniczą m.in. samochody osobowe. Co więcej, mimo tego że liczba zdarzeń na drogach ulega zmniejszeniu, to niestety nie można tego samego powiedzieć o liczbie ofiar śmiertelnych. W roku 2019 w wypadkach komunikacyjnych zginęło 2909 osób podróżujących samochodami, a rannych było aż 35477. Liczby te pokazują, że w kwestii bezpieczeństwa, do ideału wciąż nam wiele brakuje, a więc warto wiedzieć, jak walczyć o odszkodowania powypadkowe. Pracujący u nas specjaliści pomogą Ci przejść przez cały proces. Ich zadaniem będzie dopełnienie formalności oraz skompletowanie dokumentacji. Nawet jeśli nie jesteś pewien, czy możesz ubiegać się o odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych po kolizji samochodowej, skontaktuj się z naszym przedstawicielem z Krakowa lub okolic. Rozwiejmy wszystkie Twoje wątpliwości i pomożemy podjąć konieczne działania.

Odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych – Kraków

Nieco inny obraz polskich dróg wyłania się ze statystyk prowadzonych przez System Ewidencji Wypadków i Kolizji. Według danych serwisu w roku 2019 w naszym kraju doszło aż do 485 tysięcy kolizji samochodowych. W samym Krakowie miało ich miejsce ponad 11 tysięcy. Większość z nich to niegroźne zdarzenia komunikacyjne, które jednak mogły przyczynić się do konieczności skorzystania z pomocy w uzyskaniu zwrotu z OC sprawcy. Dane z serwisu umożliwiają jednak nie tylko zapoznanie się ze skalą problemu, ale dają też możliwość zorientowania się, które ulice są najbardziej kolizyjne. W przypadku Krakowa w 2019 roku zdarzenia drogowe najczęściej miały miejsce na ulicy 29 listopada. Wszyscy podróżujący ulicami stolicy Małopolski, którzy w ponieśli szkodę w wyniku kolizji samochodowej, mogą z naszą pomocą ubiegać się o rekompensatę, o ile zdarzenie nie wynikało z ich winy. Odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych z OC sprawcy to powszechna praktyka, która często wymaga jednak profesjonalnego wsparcia. Pomoc w uzyskaniu odszkodowania to główne zadanie naszej firmy. Wspieramy kierowców na terenie Krakowa i nie tylko.

Odszkodowanie po wypadku samochodowym – Kraków

Nawet jeśli już udało Ci się uzyskać zwrot, ale nie jesteś zadowolony z jego wysokości, możesz liczyć na naszą pomoc. Bez jakichkolwiek opłat wstępnych przyjrzymy się Twojej sprawie i sprawdzimy, czy przyznana kwota za szkodę poniesioną w zdarzeniu komunikacyjnym nie jest zaniżona. Większość kierowców nie zdaje sobie sprawy z tego, jak szeroki zakres ma ubezpieczenie OC i jak wiele obszarów jest nim objętych. Nasi specjaliści po zapoznaniu się z dokumentacją kolizji lub wypadku pomogą w uzyskaniu jak najwyższej kwoty z tytułu poniesionych strat.

Odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych może dotyczyć zdarzeń, które miały miejsce w ciągu ostatnich 3 lat.

Czekamy na Twoją wiadomość. Prawdopodobnie przysługuje Ci wyższe odszkodowanie – pozwól nam to sprawdzić.

Formularz kontaktowy
Wypełnij formularz. Przeprowadzimy ekspertyzę wstępną i skontaktujemy się z Tobą.

"*" oznacza pola wymagane

Wypełnij formularz. Przeprowadzimy ekspertyzę wstępną i skontaktujemy się z Tobą.
Hidden
Możesz dołączyć kosztorys lub kalkulację oraz decyzję ubezpieczyciela – dzięki temu otrzymasz wycenę szybciej. Jeśli nie masz tych dokumentów skontaktujemy się z tobą i pomożemy je uzyskać.
Upuść pliki tutaj lub
Maks. rozmiar pliku: 512 MB.
  Zgoda*
  Zero spamu - Twój numer jest bezpieczny
  * Pole wymagane
  Hidden
  To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
  Fundusz Odszkodowań Komunikacyjnych